TRÓJMIEJSKA
STREFA SZKÓD

TRÓJMIEJSKA
STREFA SZKÓD

Poznaj nas

umów spotkanie
PRZEWIŃ

Bezpieczne rozwiązania w trudnych momentach: zaufaj naszej eksperckiej pomocy

spotkanie
Zespół ekspertów, złożony z pasjonatów z różnych dziedzin likwidacji, to gwarancja jakości i skuteczności. Łącząc swoje umiejętności i wiedzę, nasz zespół tworzy silne i elastyczne rozwiązania, które pomagają naszym klientom w przeprowadzeniu likwidacji wszelkich roszczeń.

Posiadamy zarówno regionalne, jak i ogólnopolskie zaplecze liderów z branży, takich jak prawo, ekspertyzy, naprawy powypadkowe, odtworzenia budynków, wynajem pojazdów, holowniki, inspektorzy i wiele firm specjalistycznych. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom nie tylko kompleksowe rozwiązania, ale także maksymalizację korzyści.

Nasze podejście jest nastawione na komfort poszkodowanego. Chcemy, aby nasz klient mógł korzystać z naszych usług bez wychodzenia z domu, dlatego też dostarczamy wszystkie niezbędne produkty na wyciągnięcie ręki. Dzięki temu nasz klient może skupić się na swoim zdrowiu i dobrym samopoczuciu, zamiast na dodatkowych formalnościach i załatwianiach.

Nasz zespół ekspertów jest zaangażowany w swoją pracę i dąży do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów dla naszych klientów. Chcemy, aby każdy, kto korzysta z naszych usług, był zadowolony z naszej pomocy i mógł polegać na nas w każdej sytuacji.
01
ZAANGAŻOWANIE
Troszczymy się o każdy szczegół i zawsze szukamy optymalnego rozwiązania dla naszych klientów. Nawet gdy nie opowiedzą nam o swoich troskach i obawach, nasz zespół ekspertów jest gotowy znaleźć wszystkie niezbędne informacje, aby pomóc poszkodowanemu w każdej sprawie
02
WIEDZA
Nasz zespół to nie tylko specjaliści w swoich dziedzinach, ale również pasjonaci, którzy cały czas poszukują nowych rozwiązań i podejmują wyzwania. Złożony z prawników, rzeczoznawców i inspektorów, nasz zespół ekspertów ciągle się rozwija, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę.
03
EMPATIA
Nasze empatyczne podejście pozwala nam zrozumieć trudne sytuacje, w jakich znajdują się nasi klienci. Z pełnym zaangażowaniem wspieramy ich w tych trudnych chwilach i jesteśmy z nimi każdego dnia, aż do momentu, gdy osiągną pełne zadośćuczynienie.
04
PASJA
Nasza praca to nie tylko odpowiedzialność, ale również przyjemność. Każde wyzwanie, któremu stajemy naprzeciw, to dla nas okazja do rozwoju i pokonywania kolejnych barier. Radujemy się z każdego sukcesu i cieszymy z każdej pomocnej dłoni, jaką możemy podać naszym klientom.
Jeśli potrzebujesz pomocy w przeprowadzeniu likwidacji roszczeń, nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem ekspertów. Z przyjemnością pomożemy Ci w każdej sprawie i zapewnimy, że wszystko pójdzie sprawnie i bezproblemowo.
Prezes zarządu

Bartłomiej Szcześniak

ZADZWOŃ
Dyrektor ds. szkód na nieruchomościach

Marta Przyłuska

ZADZWOŃ
Dyrektor ds. szkód na pojazdach

Krystian Buksza

ZADZWOŃ
Dyrektor ds. szkód osobowych

Bartłomiej Trybała

ZADZWOŃ
Likwidator - prawnik

Eryk Kamiński

ZADZWOŃ
Rzeczoznawca

Andrzej Thiel

ZADZWOŃ
Likwidator

Patryk Pleszkun

ZADZWOŃ
Opiekun klienta

Magdalena Kaszubowska

ZADZWOŃ
Specjalista ds. szkód inwestycyjnych

Daniel Kwasiborski

ZADZWOŃ
Likwidator - prawnik

Marta Kryczka

ZADZWOŃ
Likwidator - prawnik

Karolina Wićko

ZADZWOŃ
Opiekun klienta

Kamila Gałuszewska

ZADZWOŃ
przewiń
JESTEŚMY DLA CIEBIE

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić Ci jak największe korzyści!

Kontakt
Krok 1/2

Wyślij nam zgłoszenie!

Jak Ci na imię?
CZY PISZESZ W SPRAWIE SZKODY?
Kontaktować się rano czy po południu?
Krok 2/2

Wyślij nam zgłoszenie!

Pod jakim numerem mamy się skontaktować?
Na jaki email mamy się kontaktować?
Zatwierdź nam proszę zgodę na kontakt
WSTECZ
DALEJ

Gotowe!

Mamy to! Zaczynamy.
Oczekuj na kontakt od nas.
Zamknij
Oops! Something went wrong while submitting the form.